DOMSTAV nočník pisoár 29x18cm ŽÁBA

Produkt: nočník-pisoár ŽÁBA zelená, 29x18cm, přísavky, plast V případě požadavku konkrétní barvy nás prosím kontaktujte a prověříme její dostupnost. U nás v MOJE...
Garantovaný nákup z MOJE železářství

pro kluky

funkční

• všestranná spokojenost
  • , zakoupeno v Domstav Kolín s.r.o.

• Syn odmítal chodit na nočník, ale na pisoárek chodí moc rád, líbí se mu, jak se točí vrtulka
    • Na přísavkách absolutně nedrží
    • Trochu vyšší cena za celkem nekvalitní kus plastu, ale koupě nelituju

Typ
nočníky
Určení
pro kluky

Produkt: nočník-pisoár ŽÁBA zelená, 29x18cm, přísavky, plast

U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000 produktů. Proč nakoupit kvalitní zboží a příslušenství za rozumné ceny právě u nás?

• Potřebujete poradit s vybraným zbožím z této kategorie?
  • Rychlá expedice až k Vám domů. Nakupujte z pohodlí domova.
  • Pro domácnosti, kutily, řemeslníky, živnostníky a firmy v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz
  • U nás v e-shopu si vyberete z více než 50.000 produktů.
  • Dům - Dílna - Zahrada - Elektro - Kancelář - Koupelna - Kuchyně - Chovatelství - Auto a moto.
  • Máte nějaké dotazy? On-line zákaznická podpora: Pondělí - Pátek | 8:00 - 14:30.
  • Osobní odběr je možný na základě výzvy k vyzvednutí na adrese Brněnská 4646/69 - Prostějov.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč89 % • 149 recenzíDalší informace

funkční

• všestranná spokojenost

• Na přísavkách absolutně nedrží
    • Trochu vyšší cena za celkem nekvalitní kus plastu, ale koupě nelituju
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč89 % • 149 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Domstav Kolín s.r.o.

• Buď na háček nebo na přísavky
    • Menší, mysleli jsme, že to bude o trošku větší, z fotky není poznat, ale dobrý
  • , zakoupeno v Domstav Kolín s.r.o.

Tento produkt jsem si vybrala, protože mě zaujal. Samozřejmě bych tento produkt doporučila ostatním, jsem velmi spokojená. Dítě se velmi rychle naučilo dělat potřebu a zároveň je to vtipné, zajímavé a hlavně pro malé děti naučné a atraktivní :-)

• Přísavky nebo na háček

• zaujme dítě

• zábavný “nočník” pro kluky

Skvělé pro kluky. Platí i na ty, co nechtějí na nočník.

• plní svůj účel
  • , zakoupeno v Domstav Kolín s.r.o.

• Vůbec nedrží ty plastové přísavky, musím koupit háček a pověsit pisoárek na háček.