Fisher-Price Hrající a zpívající nočník 3v1 zelený

Typ
nočníky
S opěrkou

• , zakoupeno v BabyHit.cz

• 3 v 1 - slouží jako nočník, jako prkýnko na WC a podnožka, jako stupátko k umyvadlo při mytí rukou.
    • Kvalitní materiál a provedení.
    • Odnímatelná hrací skříňka.
    • Těžko sehnatelný, tady české zastoupení rozhodně selhalo.

Výborný trůn pro malé krále i královny, který při splnění úkolu své osazenstvo dle přání odmění střídáním několika melodií s úžasným jééééé na konci, pokud je panovník či panovnice svébytná osobnost, lze melodie vypnout, nebo hrací komponentu z trůnu odstranit. Aby bylo veličenstvo vždy v čistotě a pohodlně se sedělo, je trůn vyroben z kvalitního plastu, který se dobře udržuje a je dostatečně vysoký, aby nohy byly, jak mají být a také vybavený pro krále, aby při malé potřebě nemířili vedle. Až budoucí panovníci povyrostou, stane se z trůnu pohodlné sedátko a podnožka na WC a také stolička při mytí rukou. Prostě dobře vymyšleno, výborně provedeno, jen distributory opomenuto.

• , zakoupeno v bomba-ceny.cz

• Zahraje jakmile na dno dopadne troška "tekutiny". Poté ještě při zvednutí dítěte z nočníku. Lze i vsunout ruku pod nožky nočníku, zmáčknout tlačítko a nočník znovu zahraje.
    • Snadné čištění - rozebíratelný (prkénko, nádoba, základní část)
    • 3v1 - nočník, redukce na wc, stupátko k umyvadlu
    • protiskluzové nohy
    • madlo na stranách nočníku, dítě se může držet za okraje
    • Navrhován pro chlapečky (s ochranným krytem vepředu), ale kvůli rovnému tvaru prkénka se dítě má tendenci zaklánět až k opěrátku. Pokud sedí rovně, chlapeček míří ven a tekutina částečně teče před nočník. Lépe vyhovuje tvarem nočník s prohnutým sedátem jako houpací koník

Hrací melodie a spousta předností, vyžaduje ale chlapečky držet nakloněné mírně dopředu

• Stejný jako obyčejný nočník
    • vpředu je vyšší, takže pro kluky super
    • funguje jak kdy
    • vysoky

Možná je to blbost,ale nočník jsme koupili proto, že je HRAJÍCÍ. Očekával jsem od toho lehčí naučení na nočník. Jenže prcek asi neumí kadit dle požadavků výrobce. Většinou se "famfáry" nedočká. Buď mine čidlo, nebo trefí jen jedno, nebo "to" má lehké :) Pokud se vyčůra, tak nočník zahraje. Za 800,-Kč tam mohlo být těch čidel víc. Takže máme úplně obyčejný, předražený, ale pěkný nočník (obyčejný stojí 100,-)

Barva
zelené
Hrající a zpívající
Typ
nočníky
S opěrkou

Dopřejte svému dítěti královský pocit s plastovým nočníkem Fisher Price. Senzor odmění "úspěch" přehráním královské melodie.

Tato skvělá tréninková pomůcka nabízí hned 3 funkce v 1 .

Celý proces začíná hracím nočníkem, následně se prkénko přesune na klasickou toaletu, přičemž podstavec slouží jako podnožka, a nakonec lze pomůcku používat jako stoličku při mytí rukou. Čtyři různé melodie dětem naznačují, kdy se jim vše povedlo přesně tak, jak mělo.

Nočník je snadno omyvatelný a vyniká nápaditým designem s příjemnými barvičkami. Pro bezpečnost dětí je nočník opatřen madly na prkénku a rovněž i protiskluzovými nohami.

Nosnost stoličky: 90 kg

Provoz na jednu baterii 1,5 V AA,R6 (baterie je součástí balení).

• , zakoupeno v BabyHit.cz

• Kvalitní materiál a provedení.
    • Odnímatelná hrací skříňka.
    • Těžko sehnatelný, tady české zastoupení rozhodně selhalo.

• , zakoupeno v bomba-ceny.cz

• Snadné čištění - rozebíratelný (prkénko, nádoba, základní část)
    • 3v1 - nočník, redukce na wc, stupátko k umyvadlu
    • protiskluzové nohy
    • madlo na stranách nočníku, dítě se může držet za okraje

• Stejný jako obyčejný nočník
    • vpředu je vyšší, takže pro kluky super
    • funguje jak kdy
    • vysoky

• , zakoupeno v bomba-ceny.cz

• Nočník doporučen kamarádkou.
    • Splnil očekávání.

Doporučuji.

• , zakoupeno v bomba-ceny.cz

• Snadno se čistí, stabilní a pohodlný.
    • Zvuk funguje na heslo

Doporučuji.

• Opravdu nejlepší nočník pro kluky. Na rozdíl od podobných modelů nemá možnost sundavání odchylovače pro chlapečky, což je velká výhoda - u předešlého modelu mi to syn během půl hodiny ztratil a už jsem ho nikdy nenašla, což používání nočníku dost zkomplikovalo až znemožnilo (v našem případě). U tohoto modelu opravdu "nehody" nejsou žádné, nic to nekomplikuje)
    • Trošku změněné melodie, které na konci "zakřičí" "JÉÉÉ". Ale nelíbí se to spíše jen mě, synkovi to přijde fajn.
    • Nemá tak velkou nádobku jako model kačenky, ale i tak to úplně stačí.

Nočník rozhodně doporučuji, široké sedátko umožňuje i delší sezení (což je v začátku učení na nočník velmi důležité) a nemravenčí z nich nožky.
    - Je tak akorát veliký, že ho může používat od začátku nočníkování až po 4 roky (vyzkoušeno).
    -Největší plus je rozhodně odchylovač pro chlapečky přímo součástí prkénka (není možnost ho sundat).
    - FP nočník má velmi kvalitní zpracování, hezký design (obrázky odpovídají skutečnosti), je pevný, udrží i mě :-)
    - Splnil všechna má očekávání, cena odpovídá kvalitě. Funguje přesně jak má.

• , zakoupeno v LEGENIO

Doporučuji!

• Praktické vynášení, stabilní a pohodlná poloha při vyprazdňování.
    • Po třech měsících nám přestal hrát a po reklamaci (výměně zboží) byla vada okamžitě znovu...... :(

Praktické vynášení, stabilní a pohodlná poloha při vyprazdňování.

• , zakoupeno v bomba-ceny.cz

Skvělý podnět pro naučení dítěte na nočník

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

100% spokojenost, doporučuji.