Fisher Price hrající nočník M4774 modrý

• -vhodná výška i pohodlnost sezení
    • -krátká melodie

-doporučuji

• , zakoupeno v 3jahůdky

• Malý je z něj nadšený, okamžitě pochopil co se po něm chce.
    • Nočník je stabilní a pohodlný.

Nejdříve jsme zkoušeli obyčejný nočník, ale po hodinových sedáncích, kdy jsme byli oba unavení a nešťastní jsem to vzdala a koupila tento. Syn má 18 měsíců, dobře se mu na něm sedí a nesedí dlouho. Už jsme i kakali :-))))))

• Velmi hezký
    • Velká cena

V případě nižší ceny , by tento výrobek byl vynikající.

Barva
modré
Hrající a zpívající
Typ
nočníky

Zpívající nočník /63501/:

Je vyroben z vysoce kvalitního plastu. Nočník je velmi pohodlný.

Je imitací skutečného WC. !!!!Nejedná se o značku Fisher Price!!!!

Představuje neocenitelnou pomoc ve spřátelení se dětí a toaletou.

Díky neobvyklému designu a zvukovým efektům je u dětí velmi oblíbený.

Protože vypadá jako normální WC, dokonale seznamuje děti s funkcí skutečné toalety.

Dětský nočník je vybaven těmito doplňky:

• vysouvací držák toaletního papíru
  • imituje splachování pomocí páčky
  • poklop
  • snadno se udržuje hygienicky čistý díky výsuvnému modulu
  • ochranný kryt pro snadnou manipulaci chlapců
  • zvukové efekty a hudba (mluví a hraje pouze v Anglickém jazyce)

Dětský nočník hraje dvě písničky (pouze v angličtině), které motivují k chození na WC. 2v1 můžete jej použít jako nočník s odnímatelným víkem a potom jako dětské sedátko na WC.

Nočník rozměry: 36 x 29 x 16 (výška WC) x 35 výška

Napájení na baterie AA (3 x 1,5 V).

Nejsou součástí dodávky.

Rozměry balení: 37,5 cm x 30,5 cm x 19 cm.

Dětská toaleta je vhodná pro děti od 18 měsíc a má certifikát CE.

• -vhodná výška i pohodlnost sezení
    • -krátká melodie

-doporučuji

• , zakoupeno v 3jahůdky

• Malý je z něj nadšený, okamžitě pochopil co se po něm chce.
    • Nočník je stabilní a pohodlný.

Lidi pozor! Nočník, který je zde popisován není nočník který koupíte! Jinak není špatný, ale za sezení neodměňuje a pokud bych měla vybírat znovu, vybrala bych jiný.

• Velmi hezký
    • Velká cena

V případě nižší ceny , by tento výrobek byl vynikající.

• , zakoupeno v 7toys

• Moc hezký, skvělé využití i k dalším účelům.Ročnímu vnoučkovi se na něm dobře trůní.A už po pár použití nočníček i zpíval.

Na první pohled mi zpívající nočník zaujal a při obdržení splnil všechna očekávání.

• velmi pohodlné sezení pro dítě díky všce nočníku
    • motivující hrajícíc melodie
    • pěkný vzhled
    • možnost použít i jako sedátko - stoličku
    • snadné čištění
    • vysoká cena
    • občas nočník hraje aniž by měl "důvod"

Dceru jsem učinla na nočník od 12 ti měsíců. Měli jsme obyčejn nočník, pak zvířatkový, ale na obou se dceři evidentně špatně sedělo, kolínka u bradičky, hodně propadlý zadeček.
    Investovala jsem do tohoto, nebot jsem jej viděla v hračkářství a hodně se mi líbilo, jak pohodlně na něm může dítě sedět. Jako na židličce nebo dospělí na záchodě.
    Dcera se během dvou měsíců naučila čůrat i kakat do nočníku, hodně ji bavilo, když nočník zahrál. Nočník používala i jako hračku, dávala do něho různé předměty a nutila ho tak hrát.
    Nyní nám slouží i jako stolička a považuji to za velmi dobrou investici i přes vysokou cenu.

• , zakoupeno v terulka.cz

• -pěkný nočník,když do něj dítě provede potřebnou věc,tak nočník zahraje melodii,což se dítěti líbí a motivuje ho.
    • -dá se použít i jako sedátko nebo stoupátko
    • -při umývání nočníku stačí vzít jen jeho bílou část a nemusíte jej vyplachovat celý jako je to u jiných nočníků
    • Někdy to synkovi ujede a počůrá i podlahu,když si nesedne více dozadu.
    • Cena-přijde mi drahý.

Vybrali jsme si tento nočník kvůli tomu,že jej má i synovec.Věděli jsme,že po vykonání akce zahraje melodii,což se dětem líbí a ještě si zatleskají.Navíc není náročný na údržbu a slouží i jako malá židlička nebou stoupátko v koupelně,když dítě nedošáhne na umyvadlo.

• pohodlný a pro dítě zábavný

Náš synek si nočník velmi oblíbil, už má natrénovaný sed a při fanfáře si vždy zatleská. Na předchozím obyčejném nočníku se trápil, seděl na něm zkroucený... Náš kus nehraje sám od sebe, pouze při úspěchu.

• , zakoupeno v Alza.cz

perfektní melodie, doporučuji

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Pro učení malých dětí : vyšší než klasický nočník a okraje neřežou do stehen
    • super možnost použít ho jako stupátko a prkénko jako redukce
    • nelze nastavit hlasitost
    • otvor prkénka je poněkud menší, tak je trochu problém u starších nebo větších dětí